Mężczyźni szukający ciekawej oraz tej jedynej partnerki życiowej najczęściej muszą odpowiednio interpretować sygnały wysyłane przez drugą stronę. Niestety, ale kobiety często wysyłają sprzeczne informacje zwrotne do podrywających ich facetów. O ile na początku może to być jedynie gra, to jednak warto wiedzieć, w którym momencie randka z dziewczyną powinna dojść do skutku, a kiedy lepiej odpuścić.

1.Nie angażuj się i nie naciskaj
W dzisiejszych czasach mężczyźni niejednokrotnie są aż zbyt natarczywi. O ile, gdy z którąś kobietą uda nawiązać się fajny kontakt i obydwie osoby od razu czują, że “to jest to”, to jednak w większości przypadków tak nie jest. Wtedy faceci próbują nawiązać flirt, którego oni sami oczekują. Jednak należy wiedzieć, że kobiety bardzo często mają zupełnie inne podejście niż mężczyźni. Bardzo dobrze pokazują to internetowe portale randkowe, gdzie jedna strona chce szybkiej randki w realnym świecie, a druga nie do końca. Stąd też należy pamiętać, aby nie podejmować zbyt pochopnym kroków i nie obiecywać niczego ani sobie, ani drugiej stronie. Jeśli w końcu pojawi się w Waszej relacji prawdziwa miłość, to na pewno to poczujecie.

2.Bądź sobą
Jaki może być najgorszy krok, którego podejmie się facet w momencie, gdy chce zdobyć kobietę marzeń? Najczęściej jest to udawanie kogoś, kim zupełnie się nie jest. Nie ma co ukrywać, że kobiety bardzo często są wyczulone na takie zagrywki. Jeśli kobieta podczas konwersacji z Tobą odkryje, że coś jest nie tak, to na pewno zniechęcisz ją tym do siebie. Stąd też jeśli facet chce prowadzić skuteczny flirt, to powinien zachowywać się w pełni naturalnie. Niezależnie od tego czy jest to prawdziwa randka z dziewczyną czy może tylko i wyłącznie konwersacja poprzez internetowe portale randkowe – jeśli zaczniesz udawać kogoś innego, to prędzej i później skończy się to źle.

3.Nie słuchaj rad innych osób
Miłość często rządzi się swoimi prawami – jest to w pełni prawdziwe i znane wszystkim powiedzenie. Stąd też bardzo złym krokiem podczas prowadzenia flirtu z dziewczyną jest sugerowanie się opiniami osób trzecich. Jak wiadomo, nikt nie zna nas w takim stopniu jak właśnie my sami. Tak więc w sprawach miłosnych powinniśmy jak najbardziej zaufać swojej intuicji oraz swojemu sercu. Wszelkie porady przyjaciół, podrywaczy z internetu czy też specjalistów od randkowania należy traktować z dozą arogancji oraz z dystansem. Czasami relacja opiera się na tak indywidualnych uczuciach, że ciężko jest to komuś zrozumieć. Dlaczego więc mielibyśmy oddawać nasz flirt z dziewczyną w ręce innych osób, prawda?

Rozczarowania miłosne są niestety często spotykane, a w szczególności u młodych osób. Jednak jeśli zastosujemy się do powyższych rad, to z pewnością albo unikniemy takiego smutnego rozczarowania bądź odczujemy go w mniejszym stopniu. Jak wiadomo życie pisze bardzo różne scenariusze. Stąd też również, a może nawet przede wszystkim miłość jest takim tematem, gdzie nie ma utartych schematów. Niezależnie od tego czy regularnie odwiedzasz popularne portale randkowe online, czy też preferujesz od razu randki twarzą w twarz – bądź sobą, zachowaj trzeźwy umysł oraz idź za głosem swojego wnętrza.