Nie da się ukryć, że kobiety mają o wiele więcej doświadczenia w randkowaniu i średnio są o wiele bardziej obyte na randkach. Niestety, mężczyznom bardzo często przytrafiają się wpadki w postaci czy to martwej ciszy, czy też po prostu głupich tekstów o seksualnym podłożu, które zaprzepaszczają szansę na rozwój relacji. Jednak też kobiety popełniają błędy na randce, chociaż zdarzają się rzadko. Sprawdź, czy jako kobieta również je popełniasz!

Zauroczenie wyglądem mężczyzny

Nie da się ukryć, że zewnętrzne piękno determinuje zachowanie. Zarówno piękna kobieta, jak i przystojny mężczyzna mogą mówić nawet najgorsze rzeczy, ale często się im wybacza błędy, bo aspekt atrakcyjności sprawia, że postrzegamy taką osobę z góry lepiej. Piękne osoby wiedzą, że są piękne i raczej nie potrzebują rzucania tekstów “jesteś piękna”, bo to jest raczej odstraszające niż zachęcające. Bardzo często gdy kobieta spotyka przystojnego mężczyznę, to nie zwraca uwagi na to, co facet mówi, przez co zapomina o tym jak się zachowuje. Wyłącza im się wtedy gen intuicji i pomimo tego, że mężczyźni mogą mieć od początku nieczyste intencje, to jednak brną dalej w tą relację i pozwalają sobie na poniewieranie własną osobą.

Czy taka osoba może się w przyszłości zmienić? Szczerze mówiąc bardzo w to wątpimy. Nie zawsze łobuz musi kochać najbardziej.

Wielka waga słodkich słówek

To się tyczy szczególnie kobiet o niskiej samoocenie. Mężczyzna poprzez mówienie słodkich słówek wkupuje się w łaski kobiety, która zazwyczaj nie słyszy takich zwrotów na co dzień i poprzez to zaczyna ufać takiej osobie. W przyszłości prowadzi to do cierpień, bo często okazuje się, że mężczyznom zależy tylko na szybkim zbliżeniu i potem zmieniają obiekt zainteresowania. W efekcie zostajesz bez mężczyzny i z poczuciem wykorzystania.

Z pewnością nie jest to etyczne zachowanie, ale trzeba przyznać, że kobiety bardzo często same sobie są winne. Nadmierna wiara w wyrażenia o wspólnym związku oraz wspólnym podróżowaniu, które również padają na pierwszych randkach sprawia, że kobiety wpisują się w wizje mężczyzn, którzy od A do Z zaplanowali sobie daną relację. Ludzie się poznają tygodniami, latami i z pewnością pewne stwierdzenia typu “kocham Cię” powinny padać w momencie gdy jesteście już parą jakiś czas i żywicie do siebie naturalne uczucie zbudowane na wspólnych pasjach, poglądach czy też poczuciu humoru.

Doprowadzenie do szybkiego zbliżenia

To jest bardzo częsty problem wynikający z potrzeby pragnienia miłości, ale okazuje się z czasem, że jest ono mocno skrzywione. Oczywiste jest to, że kobieta, która szybko zgodzi się na jakiekolwiek pocałunki na pierwszej randce, albo na drobne trzymanie za ręce, że już o uprawianiu seksu nie mówimy, sama prosi się o to, by nie być szanowana. Jeżeli masz do siebie szacunek, to staraj się wyczuć jakie mężczyzna ma intencje wobec Ciebie, czy w ogóle porusza tematy związane z seksem – jeżeli nie, to masz pewność, że jest Tobą zainteresowany w dobrym słowa tego znaczeniu.

Niestety, gdy już dojdzie na pierwszej randce do pocałunku, to wysyłasz mężczyźnie sygnał “jestem zainteresowana”. Faceci bardzo często snują wizje wspólnych związków zanim dojdzie do 1 randki i nie daj mu satysfakcji z tego, że coś poszło po jego myśli, bo summa summarum nie wyjdziesz na tym dobrze i po zakończeniu takiej relacji dojdziesz do wniosku, że to co robiłaś, było głupie. Oni mają zakodowany w sobie instynkt zdobywcy i tak też będziesz traktowana jak dasz się zaciągnąć bardzo szybko do łóżka. Mężczyzn trzeba trzymać na początku z daleka, ponieważ jest Ci to obca osoba, natomiast gdy oddasz się w całości, to miej pewność, że nie wyjdziesz cało z tej relacji i przegrasz tę grę, bo tym są randki – randki to gra w kotka i myszkę.

Pamiętaj, że jak dasz się wciągnąć w takie bagno raz, drugi, to będzie ciężko Ci przestać, a to krok do frustracji przelanej na mężczyzn i w przyszłości będzie bardzo trudno zaufać Ci jakiemukolwiek mężczyźnie, a co dopiero mowa o stworzeniu wartościowego związku.

Jest to najszerzej opisywane przez nas zagadnienie dlatego, że w dzisiejszych czasach pojęcie miłości bardzo się zatarło i dziś mylnie jest przypisywane cielesnym uciechom, a tak wcale nie jest. To, że pewna grupa kobiet tak się zachowuje, nie oznacza, że Ty taka musisz być. Jeżeli chcesz znaleźć wartościowego mężczyznę to musisz swoimi czynami świadczyć o tym, że masz do siebie szacunek.

Życzymy Ci, abyś znalazła swojego wymarzonego partnera i nie popełniła błędów, które wymieniliśmy wyżej. Dziś trudno o zdrowy związek, ale jednak to zależy od nas i głęboko wierzymy, że z naszymi poradami Ci się to uda!