Randki w czasie pandemii dla wielu z nas całkowicie przeniosły się do internetu. W nim obecnie poznajemy nowe osoby i dzięki portalom randkowym bez problemu możemy utrzymywać lub zrywać kontakty, jeśli taka potrzeba się pojawi. Jednak aby wszystko działało sprawnie, a nasz profil przyciągał do nas jak najwięcej zainteresowanych osób, musimy postarać się, aby być atrakcyjny.

Bądź najlepszą wersją siebie
A co za tym idzie, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. W dzisiejszych czasach cenimy sobie szczerość i autentyczność. Nikt nie chce budować związku na poważnie z kimś, kto na każdym zdjęciu używa dokładnie dobranego filtru i nie chce mówić o tych aspektach swojego życia, które mogą zepsuć jego bajkę o idealnym świecie. Dlatego bądź sobą, ale w najlepszym swoim wydaniu. I przede wszystkim bądź szczera z samą sobą. Nie staraj się nikomu przypodobać tylko dlatego, że jest przystojny albo mało osób do Ciebie pisze. Pamiętaj, że nie musisz podobać się wszystkim, ważne, żebyś wpadła w oko tej jednej, która będzie dla Ciebie idealna.

Bądź otwarta i nie odrzucaj nikogo od razu
Wiele osób w opisie swojego profilu umieszcza informację o tym, na jakie wiadomości nie odpisuje lub jaki typ faceta im nie odpowiada. Nie skreślaj już na początku nikogo. To nie tylko odstraszy osoby, które ma odstraszyć, ale także tych mężczyzn, z którymi na pewno świetnie byś się dogadała, ale w ich oczach już będziesz skreślona. Dlaczego? Osoby, które już w opisie zaznaczają, z kim nie będą utrzymywały kontaktu, wydają się dumna, zbyt pewne siebie i przeceniające swoją atrakcyjność. W końcu w każdym momencie możesz kogoś zablokować albo po prostu przestać odpisywać, jeśli dana osoba wyda Ci się niezbyt ciekawa albo zbyt nachalna.

Trzymaj swój profil w spójności
Co to znaczy? Nie zmieniaj całkowicie opisu co tydzień, a już tym bardziej nie zmieniaj informacji o sobie. Nie pisz w opisie tych fraz, które obecnie na portalu randkowym są popularne. To obierze Ci całkowicie autentyczność. Postaw też na zdjęcie jak najbardziej spójne z opisem. Może przedstawiać Cię podczas wykonywania swojego hobby albo uprawiania ulubionego sportu. Postarał się też, aby twój profil nie był zbyt skomplikowany dla potencjalnego odbiorcy. Mężczyźni to w większości wzrokowcy, dlatego dobrze jest dodać do opisu kilka znaczących emotek, najlepiej kojarzących się z twoimi ulubionymi potrawami czy twoim hobby.