Mimo że kawiarnie, restauracja i kina są zamknięte, nasze życie uczuciowe kwitnie. Wiele aplikacji randkowych wprowadza aktualizacje, które pozwalają przyszłym potencjalnym partnerom być razem, mimo dzielących ich odległości. Jednak w tym czasie znalezienie swojej drugiej połówki może okazać się dużo trudniejsze, niż przed epidemią. Jak więc działać w czasie, w którym nie możemy się spotkać?

Pandemia w Polsce a randkowanie
Patrząc na statystyki z ostatnich kilku dni, można odnieść wrażenie, że powoli wracamy do normy. Dziś jednak nic nie jest pewne i może się okazać, że wirus faktycznie nie odpuści przez kilka następnych lat. Ale my nie możemy trwać w zawieszeniu, chcemy wychodzić do ludzi albo chociaż ich poznawać. W tym celu warto w końcu skorzystać z aplikacji randkowej, o ile do tej pory pozostawałeś wobec niej obojętny. Wiele osób jeszcze na początku wiosennego lockdownu przerzuciło się na nie i to z nich korzysta obecnie na co dzień. Gdy nie możemy się spotkać fizycznie, warto być ze sobą w stałym kontakcie, chociażby przez serwisy randkowe.

Jak randkować, gdy nie ma gdzie wyjść?
Randki to nierozerwalna część budowania związków, a dla wielu z nas obowiązkowa część bycia w nim nawet po wielu latach. Teraz niestety nasze możliwości są dość mocno ograniczone. Tak naprawdę pozostaje nam rozrywka na wolnym powietrzu, ale wtedy musimy siedzieć w maskach. Nie bój się więc przenieść randki do swojego mieszkania. Jeśli twoja druga połówka ma obiekcje, możesz zaproponować wstąpienie do niej. Co nam to da? Przede wszystkim komfort i ciepło, bo na dworze zaczęło się robić już naprawdę zimno. Poza tym wiele niedostępnych dla nas na mieście aktywności staje przed nami otworem, na przykład oglądanie filmów czy zjedzenie wykwintnej kolacji.

Gdzie szukać atrakcji na randkę?
Jeśli nie masz czasu gotować albo tego nie lubisz, zawsze możesz zamówić jedzenie z restauracji, które dziś zostanie Ci dostarczone pod same drzwi jeszcze ciepłe. Filmy bez problemu znajdziesz na różnego rodzaju portalach streamingowych, czyli takich, które za niewielką miesięczną opłatą dają nam dostęp do całej masy filmów. Znajdziemy na nich już nawet ostatnie premiery kinowe, bo produkcje muszą na siebie zarabiać, a obecnie nie mogą liczyć na przychód z kin. A świetną kawę możesz bez problemu zrobić w domu z pomocą kawiarki. Jeśli ciągłe przebywanie w mieszkaniu wam się znudzi, spróbuj zmienić odrobinę wystrój wnętrza, aby nadać mu iluzję zupełnie innego miejsca.