Jeśli zastanawiasz, gdzie zabrać swoją drugą połówkę, koniecznie skorzystaj z tej listy! Oprócz miejsc, w które możecie się wybrać, znajdziecie tu tez opis tego, dla jakich par konkretne miejsce będzie odpowiadać najbardziej!

Kino
To doskonałe miejsce dla osób, które boją się, że nie znajdą tematu do rozmowy. Jeśli wybierzecie dobry i wciągający film, on sam dostarczy wam masy tematów. Nie jest to jednak dobra propozycja dla osób, które na pierwszych randkach czują się nieswojo w ciszy albo wiedzą, że podczas dwóch godzin w ciemności będą zbyt skupione na obecności drugiej osoby i nie będą w stanie oglądać uważnie filmu.

Restauracja
To idealny pomysł dla par, które cenią sobie elegancję, jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie i zapaść w pamięć i jeśli nie boisz się dużych kosztów. Nie wybieraj jednak restauracji, jeśli nie lubisz hałasu i zabieganej atmosfery. Wtedy lepiej postawić na stare dobre kawiarnie.

Lodowisko
To światy pomysł na pierwszą randkę, o ile oboje umiecie jeździć na łyżwach. Jeśli nie jesteście w tym zbyt dobrze, lepiej sobie odpuśćcie. Na pierwszej randce nie będziecie się jeszcze czuli na tyle komfortowo, aby włączyć do relacji kontakt fizyczny, a jest on niezbędny przy nauce jazdy.

Muzeum
To wspaniałe miejsce dla miłośników sztuki i osób wrażliwych. Trzeba jednak pamiętać, że w muzeach obowiązują nas pewne ścisłe normy zachowania. Nie jest to na pewno miejsce dla osób, które krępuje cisza i których oglądanie obrazów czy instalacji zwyczajnie nudzi. Wtedy lepiej postawić na wystawy okolicznościowe w centrach handlowych albo placach miejskich.